Srpen 2011

Adios.

28. srpna 2011 v 21:47 | Annie*

Všechno jednou končí.
A já končím s blogem...

Nechci sem psát dlouhý odstavce plný žvástů (ale asi to tak nakonec stejně dopadne), takže to řeknu rovnou a stručně - nebaví mě to. O skončení jsem začala přemýšlet už v lednu, ale pořád jsem to odkládala a odkládala. Teď už to vím definitivně.
Blog jsem založila v roce 2009 když mi bylo 14, o Justinovi jsem toho tenkrát moc nevěděla, založila jsem ho spíš jen tak náhle a z nudy, předpokládala jsem, že za pár dní nebo za pár týdnů ho zruším, ale Justina jsem začala mít ráda čím dál tím víc a postupně to přešlo v posedlost. Celý rok 2010 jsem snad nemyslela na nic jiného než na něho nebo na věci s ním spojené. Bylo to šílený... Ještě teď když vidím nějakou fotku nebo video, dokážu říct, ze kterého je to místa, z jaké doby a z jaké akce, kolikrát si vzpomenu i na přesné datum. V tom lednu už jsem si řekla dost. Už to tak prostě nejde... Začala jsem mít jiné zájmy a dělat jiné věci a posedlost ustávala. Teď je mi 16 a posedlá (snad) už nejsem. Ale pořád ho mám strašně ráda. Vždycky budu mít. Na to jsem nad ním strávila až moc času. Už prostě asi nemám potřebu vědět o něm každou blbost a každičký detail. Nebaví mě ukádat stovky fotek denně a strávit nad tím několik hodin. Právě o to jsme přišla. O stovky hodin. A strávila jsem je ukládáním fotek, překládáním článků a bůhvíčeho ještě... A co mně blog dal? Nic. Ale poznala jsem spoustu skvělých lidí, za to jsem opravdu vděčná. (Evi - jestli tohle čteš, kdybych neměla blog, nepoznaly bysme se a nešly spolu na jeho koncert! :D)
Nevím, co mám s tímto blogem dělat, mám co-ownera.. Michelle, dělej si s ním co budeš chtít. :D
Chci poděkovat uplně každému, kdo můj blog nekdy navštívil, jsem fakt vděčná, že sem chodilo tolik lidí, možná je mi trochu líto končit, ale vím, že dělám správnou věc. Takže děkuju děkuju děkuju.

Nevrátím se.
Mějte se pěkně. :) A pokud máte taky blog a děláte to, co jsem dělala já - nedělejte to, nestojí to za to. Ale to jednou poznáte sami. :)

Předpokládám, že budete dál chtít sledovat novinky o Justinovi, podívejte se ke mně do menu a pod položkou Sources jsou odkazy na stránky, ze kterých jsem čerpala.

(P.S. Předem sem píšu, že sem nedám svůj Facebook. Zaprvé si tam přidávám jenom lidi z 'reálného' života, když už, tak takové lidi z netu, které opravdu hodně dobře znám. Zadruhé tam chodím minimálně, mám největší chuť si ho zrušit... Všimli jste si, že tohle říká každej, ale přecejenom ten Facebook pořád má? .......to už je od tématu. :D Bye.)

Personal #129

17. srpna 2011 v 23:12 | Anne |  Personal Photos
Nové osobní fotky. :) Jinak omlouvám se, napsala jsem, že ty Do Something Awards jsou v televizi až v září, ale dneska jsem zjistila, že už zítra. :D A zítra dopoledne znovu odjížím, takže se opět loučím, užívejte si poslední dny prázdnin. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New South American Dates

17. srpna 2011 v 23:04 | Annie* |  My World Tour - other

2. 10. Foro Sol, Mexico City, Mexico
5. 10. Engenhao, Rio de Janeiro, Brasil
8. 10. Z Festival - Morumbi Stadium, Sao Paulo, Brasil
10. 10. Estadio Beira Rio, Porto Alegre, Brasil
12. 10. River Plate Stadium, Buenos Aires, Argentina
13. 10. River Plate Stadium, Buenos Aires, Argentina
19. 10. Movistar Festival - Simon Bolivar University Football Field, Caracas, Venezuela

Do Something Awards - Los Angeles, CA - 14. 8. '11 [Show]

16. srpna 2011 v 11:12 | Annie* |  Appearances 2011
Fotky ze show, Justin vyhrál cenu za Best Music Artist! :) V televizi se to bude vysílat 8. září na kanále VH1.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Do Something Awards - Los Angeles, CA - 14. 8. '11 [Backstage]

16. srpna 2011 v 11:00 | Annie* |  Appearances 2011
Fotky ze zákulisí. Na fotkách je např. s Willem Ferrellem nebo Kim Kardashian.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Do Something Awards - Los Angeles, CA - 14. 8. '11 [Arrival]

16. srpna 2011 v 10:48 | Annie* |  Appearances 2011
Justin se 14. srpna zúčastnil Do Something Awards v Los Angeles. Na červeném koberci mu to moc slušelo, miluju jeho styl. :) Taky tam s sebou vzal svého kamaráda Chaze Somerse.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

will.i.am About Justin Bieber

16. srpna 2011 v 10:33 | Annie* |  Videos 2011
will.i.am tu mluví o spolupráci s Justinem a o tom, že by mohl být další Michael Jackson.


Justin Bieber - Je opravdu ten, za koho ho máte?

14. srpna 2011 v 14:21 | Annie* |  Videos 2011
Ivet vyrobila krásné video na podporu Justina, doporučuju všem, aby se na něj podívali. Všechno je pravdivé a líp bych to napsat nedokázala. Povedlo se ti. :) Snad to uvidí hodně haters a uvědomí si, kdo Justin skutečně je, že to není ten, za koho ho mají. Prosím, šiřte to video dál. :)


Chris Brown feat. Justin Bieber - Ladies Love Me Download

14. srpna 2011 v 14:17 | Annie* |  News

Určitě už jste slyšeli novou písničku Chrise Browna Ladies Love Me (nebo spíš je to takový remix z původního Look At Me Now) z jeho nové mixtape Boy In Detention, na které s ním spolupracoval i Justin. Na této stránce si ji můžete oficiálně stáhnout.


Personal #128

14. srpna 2011 v 14:12 | Annie* |  Personal Photos
Nové osobní fotky z Instagramu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

My World Tour - South American Dates

14. srpna 2011 v 13:55 | Annie* |  My World Tour - other

Objevila se první data k My World Tour v Jižní Americe. :) Show v Monterrey byla vyprodaná za dvě hodiny!

30. 9. Arena Monterrey, Monterrey, Mexico

1. 10. Foro Sol, Mexico City, Mexico

15. 10. Estadio Nacional, Santiago, Chile

To Perform In Atlanta In September

14. srpna 2011 v 13:34 | Annie* |  News

Justin bude 17. září vystupovat v Atlantě v Cobb Energy Performing Arts Centre. Nebude to koncert, ale 33rd annual Georgia Music Hall of Fame Awards. Lístky stojí od 50 dolarů.

To Collaborate With Keenan Cahill

14. srpna 2011 v 13:29 | Annie* |  News

Justin bude pravděpodobně spolupracovat s Youtube senzací Keenanem Cahillem na jeho další album. Je známý tzv. lip-singing různých písniček. Spolupracoval užs několika vělkými hvězdami hudebního průmyslu, 50 Centem, Katy Perry nebo LMFAO. Hollywoodlife.com prozradil více o spolupráci s Justinem.

,,Doufejme, že už to bude v říjnu. Řekl, že kolem října, když vyjde jeho album, tak chce něco udělat," řekl Keenan.

,,Na novou písnička, na novou písničku na jeho albu," potvrdil Keenan, když jsme se zeptali, na co se můžou fanoušci nejvíc těšit.


We Own The Night: Teen Choice Awards

14. srpna 2011 v 13:09 | Annie* |  Videos 2011
Justin je od 3:55.


Leaving A Restaurant - Los Angeles, CA - 11. 8. '11 [Video]

14. srpna 2011 v 13:05 | Annie* |  Candid 2011
Video, jak odcházel z restaurace, fotky jsou v minulém článku. Ten rozhovor mezi ním a tím paparazzi je vtipný. :D Derek Bieber. :D


Leaving A Restaurant - Los Angeles, CA - 11. 8. '11

13. srpna 2011 v 18:02 | Annie* |  Candid 2011
Justin 11. srpna odcházel z restaurace Katsuya v Los Angeles. Slušelo mu to. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teen Choice Awards - Los Angeles, CA - 7. 8. '11 [Show]

13. srpna 2011 v 17:41 | Annie* |  Appearances 2011
Fotky ze show, když si Justin přebíral svoji cenu za Male Artist. Video z převzetí ceny sem už Michelle dávala. :) Mimojiné taky vyhrál i Choice Villain, Choice Twit a Choice Male Hottie! Gratuluju!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teen Choice Awards - Los Angeles, CA - 7. 8. '11 [Backstage]

13. srpna 2011 v 17:29 | Annie* |  Appearances 2011
Fotky ze zákulisí. Ty se Sel jsou krásné. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teen Choice Awards - Los Angeles, CA - 7. 8. '11 [Interviews]

13. srpna 2011 v 17:19 | Annie* |  Interviews 2011
Pár rozhovorů z červeného koberce.