Music Videos

Chris Brown feat. Justin Bieber - Next 2 You

17. června 2011 v 18:24 | Annie*
Dnes vyšel oficiální videoklip k Next 2 You!!! Nevím, co dodat, je to bomba!!! Uplně mě to odrovnalo. :D Prostě úžasné, líbí se mi, že to má příběh. Dívám se na to pořád dokola, je to vážně skvělý videoklip a asi můj nový nejoblíbenější od Justina. :)

That Should Be Me - Official Music Video

13. března 2011 v 18:11 | Annie*
Včera odpoledne vyšel nový videoklip na písničku That Should Be Me s Rascal Flatts! Čekala jsem něco trochu jiného, myslela jsem, že to bude spíše formou nějakého příběhu, ale i toto se mi líbí. 2:45 - jé. :) A taky se k němu už moc nehodí ten jeho starý hlas. Ale líbí se mi to. :)

Pray - Official Music Video - With New Footage

27. února 2011 v 17:10 | Annie*
Něco jako nový videoklip k Pray, je to sestaveno z nových záběrů, a to ze záběrů z Never Say Never. Vytvořil ho Alfredo Flores - Justinův režisér, režíroval několik jeho klipů, pomáhal točit NSN atd. ;)
A Kaji-Bieber pořádá v Ostravě sraz Beliebers, více informací tady. :)

Never Say Never (From The Original Motion Picture)

8. února 2011 v 10:58 | Annie*
Toto je videoklip písničky Never Say Never speciálně pro ten film. Je to úžasný a už se nemůžu dočkat. <33 "So, which one of you girls wants to make out with me right now in 3D?" :D Nebo jak na konci pleskne Dana. :D
V Česku a na Slovensku by to mělo být v dubnu.

Pray - Official Music Video

27. listopadu 2010 v 2:36 | Annie*
Toto je oficiální klip k písničce Pray! Ještěže jsem dneska zůstala tak dlouho vzhůru.. :D Je to krásný, taková inspirativní písnička a videoklip k tomu. Nádhera. Opravdu nechápu, jak ho někteří lidé můžou nenávidět. Justin je dobrý člověk. A tahle písnička a klip to potvrzují.

Never Say Never Acoustic - Sneak Peek

31. října 2010 v 17:25 | Annie*
Včera před MLB World Series byla premiéra videoklipu k akustické verzi Never Say Never. Je to úžasný. Nevím, jestli to má být jako úplně oficiální videoklip, nebo jen takový malý klip k baseballu. Kvalita nic moc, protože je to natočené z televize, ale je to SKVĚLÉ. Justin s kytarou.. tak se mi líbí nejvíc. :)

On The Set Of Never Say Never Music Video - 27. 10. '10

30. října 2010 v 18:04 | Annie*
Toto by měly být fotky z natáčení klipu pro písničku Never Say Never v akustické verzi! Jsou krásné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Behind the Scenes of Never Let You Go

10. října 2010 v 23:39 | Annie*
Objevilo se video z natáčení klipu Never Let You Go, točilo se to v lednu na Bahamách. To video je dobrý. :) Na oficiální klip se podívejte tady.

U Smile - Official Music Video

30. září 2010 v 20:02 | Annie*
Klip na U Smile vyšel dokonce dřív! Je to ÚŽASNÉ!!! Nevím co ještě dodat. Miluju ten klip. <33 Prostě nádherný.
Jenom jsem si myslela, že to bude záběr z koncertu a u toho i fanoušci v publiku, takové to mělo být původně, dokonce to i tak natočili. Ale i toto je BOMBA.

U Smile - Sneak Peek #2

30. září 2010 v 15:38 | Annie*
Objevila se další ukázka k U Smile! Ty záběry vypadají zajímavě, těším se. <3 A ta holka je fakt pěkná.
Premiéru to má dnes v 7 hodin večer amerického času, což je naše 1 hodina v noci.

U Smile - Sneak Peek

29. září 2010 v 0:19 | Annie*
Objevila se krátká upoutávka na videoklip U Smile, vyjde 30. září! Nemůžu se dočkat!

Love Me - Music Video

2. srpna 2010 v 22:01 | Annie*
A to jsem si myslela, že tento den už nemůže být lepší. Justin vydal NOVÝ VIDEOKLIP. Není to úplně typický videoklip, ale jsou tam záběry z koncertů, z Meet and Greet, fanoušci a on před plátnem. Na písničku LOVE ME. Úžasné. <3 Ty záběry, všechno. Úžasné úžasné úžasné. <3

Somebody To Love Remix Feat. Usher - Official Music Video

18. června 2010 v 6:34 | Annie*
Už je to na Youtube! Oficiální videoklip Somebody To Love! Je to úžasnééé! Teď nemám čas tady něco dlouhého psát, protože musím do školy, ale je to přesně takové, jaké jsem si to představovala. ♥ Miluju. ♥

EDIT 15:00: Tak, už jsem tu ze školy, takže můžu napsat můj názor obsáhleji :) : Na tento videoklip jsem čekala tak dlouho a nemůžu uvěřit, že už vyšlo. :) Podle všech těch fotek a behind the scenes jsem čekala přesně něco takového. JB prostě nikdy nezklame. :) A Usher je taky skvělý. Líbí se mi ty taneční pohyby, prostě všechno. Podle mě to bude další hit. Prostě BOMBA.
A všimli jste si Ryana? Je tam ve 2:50 s tričkem 'Follow me @ItsRyanButler'. Haha

Somebody To Love - Stills

17. června 2010 v 16:54 | Annie*
Stills z videoklipu Somebody To Love! Dnes večer bude v americkém pořadu So You Think You Can Dance ukázka a zítra je světová premiéra. Já se nemůžu dočkat!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Official Behind The Scenes of "Somebody To Love" - Youtube Version

12. června 2010 v 11:32 | Annie*
Tady je behind the scenes k Somebody To Love, přidala jsem to už před dvěma dny, ale tohle je verze z Youtube, Justin to tam včera nahrál.

Official Behind The Scenes of "Somebody To Love"

10. června 2010 v 19:58 | Annie*
Objevilo se oficiální behind the scenes k videoklipu Somebody To Love! Vypadá to vážně úžasně a že to bude úplně něco jiného než předchozí videoklipy. Nemůžu se dočkat!
Nejde to spustit, tady je odkaz.

Never Say Never feat. Jaden Smith

31. května 2010 v 14:30 | Annie*
Konečně, konečně, konečně! Ta písnička i videoklip jsou prostě úžasné! Celý den se na to těším. :) Bomba. Miluju. :) ♥
Tato písnička je k filmu Karate Kid, kde Jaden hraje hlavní roli. Abyste pochopili, proč ten videoklip takový je..

Eenie Meenie - Official Music Video

29. dubna 2010 v 15:35 | Annie*
OH. MY. GODNESS. Je to úžasný! Tak dlouho jsem na to čekala! :) Jen mně trvalo asi 10 minut, než jsem to na Youtube našla. Je to tam několikrát, ale ve špatné kvalitě a je tam trošku posunutý zvuk. Díky simuulce112, že mi dala odkaz na ten videoklip na Twitter. Je to úžasná písnička a k ní už i úžasný videoklip. :) Je mě štve, že má Justin namalovanou pusu, jde to celkem hodně poznat. :D Na Youtube je to kdyžtak tady.

Eenie Meenie - Official Music Video - Behind The Scenes

21. dubna 2010 v 13:52 | Annie*
Už se objevilo oficiální behind the scenes z videoklipu Eenie Meenie! Vypadá to úžasně a už se nemůžu dočkat. :) Oficiální video by mělo vyjít zhruba za týden!

Never Let You Go - Official Music Video

30. března 2010 v 17:18 | Annie*
Jedno slovo: DOKONALÉ! Myslela jsem, že se toho nedočkám. S Baby je to můj nejoblíbenější videoklip. Strašně mu to tam sluší (hlavně jak je v tom bílým). ♥ Mimochodem, bylo to točeno v lednu na Bahamách. A ta holka se jmenuje Paiige Hurd a zná se s Jasmine V, byla i v jejím videoklipu. :)

 
 

Reklama