My Worlds Acoustic

My Worlds Acoustic Coming Out Today!

26. listopadu 2010 v 0:00 | Annie*
imagebam.com

Dneska Justinovi vychází v pořadí už 3. album s názvem My Worlds Acoustic. Toto album popsal jako hodně osobní s fanoušky. Najdete tam akusticky přezpívané nějaké písničky z My World a My World 2.0 plus zbrusu novou písničku Pray. Část výtěžků z tohoto alba jde dětským nemocnicím Children's Miracle Hospitals. Přeju, ať je toto album úspěšné. Já osobně se nemůžu dočkat, až se mi to album dostane do ruk. :D :)
Evropskou verzi tohoto alba si můžete koupit zde nebo zde.

My Worlds The Collection - Tracklist

19. listopadu 2010 v 18:42 | Annie*
imagebam.com

Tohle je oficiální tracklist My Worlds The Collection, což je verze My Worlds Acoustic pro jiné země než USA a Kanadu. Vychází to 22. listopadu a předobjednat si to můžete tady nebo tady.

DISC 1:
1. One Time
2. Baby
3. One Less Lonely Girl
4. Down To Earth
5. U Smile
6. Stuck In The Moment
7. Favorite Girl
8. That Should Be Me
9. Never Say Never
10. Pray
11. Somebody To Love (Feat. Usher)
12. Never Say Never (Feat. Jaden Smith)
13. Somebody To Love (J Stax Remix)

DISC 2:
1.One Time
2. Favorite Girl
3. Down To Earth
4. Bigger
5. One Less Lonely Girl
6. First Dance (Feat. Usher)
7. Love Me
8. Common Denominator
9. Baby
10. Somebody To Love
11. Stuck In A Moment
12. U Smile
13. Runaway Love
14. Never Let You Go
15. Overboard
16. Eenie Meenie
17. Up
18. That Should Be Me

My Worlds Acoustic - Preview

9. listopadu 2010 v 20:48 | Annie*
Ahoj lidi, omlouvám se, ale dneska nemám čas přidávat. Ale mám tu aspoň 2 velké novinky! Jako první Justin na Twitteru dosáhl už 6ti milionů followers, gratuluju! A jako druhou novinku tu mám 30ti sekundové ukázky písniček z My Worlds Acoustic!!! Zní to naprosto úžasně!!! U některých písniček (Stuck In The Moment, That Should Be Me a Never Say Never) nechali stejný hlas jako v normálních verzích, ale ostatní je přezpívané. A ta nová písnička Pray je dfuertregatw. <33 A jeho hlas... <33 Už se nemůžu dočkat celého alba.

Pre-Order My Worlds The Collection

8. listopadu 2010 v 21:36 | Annie*
Děkuju moc emery za odkaz, kde se dá objednat My Worlds The Collection, což je verze My Worlds Acoustic pro fanoušky odjinud než z USA a Kanady. Obsahuje My World, My World 2.0, My Worlds Acoustic a prý i nějaká speciální překvapení. Stojí to asi 600 Kč. Je to výhodnější pro ty, kdo ještě nemají My World ani My World 2.0. Až najdu odkaz, kde se dá i z ČR objednat i ta verze My Worlds Acoustic, dám to sem, protože si budu kupovat tu americkou verzi. My World i My World 2.0 už mám, takže by to pro mě bylo celkem nevýhodné a ušetřím takových 400 Kč.


imagebam.com

My Worlds The Collection

8. listopadu 2010 v 17:57 | Annie*
Asi si vzpomínáte, jak jsem sem jednou dávala cover k My Worlds The Collection. Ale pak jsem si myslela, že to byl špatný cover, protože se objevil ten nový k My Worlds Acoustic. Ukázalo se, že alba s tímto coverem se budou prodávat všude mimo USA a Kanadu - oni mají My Worlds Acoustic a Evropa, Asie, Austrálie a Afrika mají My Worlds The Collection. Tato verze bude obsahovat My Worlds Acoustic, My World, My World 2.0 a více.
Přijde mi to trochu nefér.. A to jsem se tak těšila, že bude ten obal k My Worlds Acoustic. Snad se i ta verze bude dát sehnat i tady.. Uvidíme.

EDIT: Teď na BieberFever.com čtu, že v této verzi je prý několik speciálních překvapení... Takže teď mám krizi. :D Jestli si mám objednat My Worlds Acoustic, protože tamten obal se mi líbí víc a navíc už mám My World i my World 2.0, nebo My Worlds The Collection, protože chci to překvapení..

imagebam.com

My Worlds Acoustic - Tracklist

31. října 2010 v 18:37 | Annie*
imagebam.com

Toto je oficiální tracklist k My Worlds Acoustic! Jsou tam akusticky přezpívané některé písničky z My World a My World 2.0, Never Say Never a jedna nová s názvem Pray. Down To Earth, Stuck In The Moment a Pray.. na tyto se těším asi nejvíc. Na jaké písničky se nejvíc těšíte vy? :)

1. One Time
2. Baby
3. One Less Lonely Girl
4. Down To Earth
5. U Smile
6. Stuck In The Moment
7. Favorite Girl (Live)
8. That Should Be Me
9. Never Say Never feat. Jaden Smith
10. Pray

My Worlds Acoustic - Cover

31. října 2010 v 1:29 | Annie*
Název toho akustického alba není My Worlds The Colection, ale My Worlds Acoustic a ten cover co jsem přidávala předtím nebyl oficiální. Toto je obrázek oficiálního coveru! Je nádherný! <33 Už to album chci! Bude obsahovat 9 akustických písniček z My World a My World 2.0 a jednu novou písničku s názvem Pray! Aaaaaaa.
Američtí a Kanadští fanoušci si to mohou předobjednat tady ještě se speciálním fan balíčkem. My jako Evropani bohužel zase máme smůlu.. Až se to bude dát předobjednat z nějakého českého obchodu, hned napíšu.

imagebam.com

My Worlds The Collection - Cover

25. října 2010 v 22:27 | Annie*
Takto by měl vypadat obal k připravovanému albu, které vyjde 23. listopadu. Má název My Worlds The Collection a bude obsahovat všechny písničky z My World a My World 2.0, plus ty nové akustické. Bude to trochu nevýhodné pro ty, co My World i My World 2.0 už mají (jako třeba já :D), ale strašně se na to těším a ten cover se mi líbí, je to udělané ve stejném stylu jako ta předchozí alba. Ještě měsíc. <33 Pamatuju si, jak jsem nervózně čekala na My World 2.0. :D Strašně to utíká...

imagebam.com
 
 

Reklama