School Gyrls

School Gyrls online

20. března 2010 v 17:44 | Annie*
Annie* // justinbieber-world.blog.cz
Včera jsem na Youtube našla celý film School Gyrls. Justin tam je ale asi 2 minuty. :D Podle mě to bylo krátké a čekala jsem od toho víc. Ale je to super. :) Jestli se chcete kouknout, tady jsou odkazy. U 2. části je ale trochu posunuté audio..

In School Gyrls - videos

24. února 2010 v 16:40 | Annie*
Krásný! Chci ten film vidět celý. :( Více tady.

School Gyrls About Justin Bieber

21. února 2010 v 19:12 | Annie*
Herečky a členky skupiny School Gyrls - Monica Parales, Jacque Nimble a Mandy Rain - mluví o Justinovi. Tento stejnojmenný film má premiéru dnes v 19.00 na TV Nickelodeon! Nás se to ale bohužel netýká. :( (Pro ty, co to ještě neví - Justin tam má malou roli, hraje tam sám sebe.)

With School Gyrls #2

21. února 2010 v 11:47 | Annie*
Na fotce je s Mathiasem Anderlem, který ve School Gyrls také hraje. Je to stará fotka z natáčení.

free image host

With School Gyrls #1

9. ledna 2010 v 15:29 | Annie*
Celkem hodně fotek s kamarády z filmu School Gyrls. Moc hezké. :)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

School Gyrls Poster

9. ledna 2010 v 13:13 | Annie*
Objevil se plakát k filmu School Gyrls, kde si Justin zahraje. Je moc krásný. Trailer je tady. Zdroj: s-t-a-r-s-web.blog.cz

free image host

School Gyrls: Release And More

13. prosince 2009 v 18:30 | Annie*
Oficiální datum uvedení School Gyrls do kin je 21. 2. 2010. Režisér tohoto filmu je Nick Cannon. Píseň It's Something Like a Party bude na iTunes již brzy a CD se vydá pravděpodobně v prosinci nebo lednu.

Hlavní postavy:
Mandy Rain (Mandy Rain)
Mo Money (Monica Parales)
Jacque Nimble (Jacque Pyles)

OFICIÁLNÍ STRÁNKY - jsou fakt krutý. xD
Twitter - @schoolgyrls

School Gyrls - It's Something Like a Party

13. prosince 2009 v 17:17 | Annie*
Tohle je písnička ze School Gyrls. Je to ale demo verze - není zpívaná těma holkama, ale nějakou jinou skupinou. Krásná. :) A Justin tam bohužel nezpívá..

Behind The Scenes with School Gyrls

13. prosince 2009 v 13:59 | Annie*
Justin se objeví ve filmu zvaném School Gyrls (trailer jsem dávala zde). Tady je v zákulisí s pár herci - vzkaz pro Mandy.

School Gyrls Trailer

10. prosince 2009 v 10:49 | Annie*
Je to trailer na film, ve kterém se objeví i Justin! Tady ho můžete vidět v pár záběrech. A vypadá to dobře, chtěla bych to vidět nejenom kvůli Justinovi. :)

 
 

Reklama