Someday

Someday - Fragrance, Hair Mist & Body Lotion

11. června 2011 v 23:39 | Annie*
Našla jsem vám něco o Someday. Nejen, že bude voňavka, ale i parfém na vlasy a tělový krém!

1. EAU DE PARFUM
Nová vůně pro ni, která vrací. Je to nápad, že jednou můžeme změnit svět, splnit si své sny a dokonce i být s tím člověkem, který pro nás znamená všechno. Krása přichází z vnitřku; je univerzální. Je to něco v nás, co popisuje naši lidskost a umožňuje nám být lepší.
Připojte se k Justinovi Bieberovi, abyste pomohli změnit životy a inspirovat naději. Zažijte krásu vracení s každým objednáním Someday od Justina Biebera; všechny výtěžky z prodeje jsou darovány charitě.

- Od Justina Biebera.
- Výtěžky charitě jsou až po zdanění, nákladech a provizích společnosti.



2. 'SWEPT AWAY' HAIR MIST
Obnovte své kadeře s voňavým parfémem na vlasy Someday. Vše, co to zabere je jedno stříknutí k oživení vašich vlasů s trvanlivým parfémem, po kterém se po vás budou všichni otáčet.

- 5 oz.
- Od Justina Biebera.


3. TOUCHABLE BODY LOTION
Potřebujete povzbuzení? Pohoštěte se voňavým tělovým krémem Someday. Tento jemný požitek zvlhčuje pleť během luhování s neodolatelnou vůní - perfektní pro holky na cestě!

- 6.7 oz.
- Od Justina Biebera.

Talking About Someday

11. června 2011 v 23:07 | Annie*
V tomto videu Justin mluví o Someday. Je tam úžasný. <3

Someday - Dree Hemingway

25. května 2011 v 11:37 | Annie*

Našla jsem nějaké informace o dívce z reklamy na Justinův parfém Someday.
Tato modelka se jmenuje Dree Hemingway a je jí 23 let. Její pradědeček je slavný spisovatel Ernest Hemingway a její matka Mariel Hemingway je herečka. Dree se proslavila v roce 2009, když dělala módní přehlídku pro Givenchy fashion show v Paříži. Také byla na obálce ruské Vogue. A jak se dostala do Justinovy reklamy? Zná se s módním fotografem Terrym Richardsonem, který tuto reklamu natáčel.

Someday - Commercial - Behind the Scenes

24. května 2011 v 9:33 | Annie*
Krátké video z natáčení té reklamy.

Someday - Commercial

24. května 2011 v 9:31 | Annie*
Oficiální reklama na Someday, která měla premiéru včera! Nemůžu si pomoct, ale mně se strašně líbí. :D Nemůžu se dočkat toho parfému. :))

Someday - Official Poster

24. května 2011 v 9:30 | Annie*
Justin dal na svůj Facebook oficiální plakát k jeho parfému Someday! Mně se líbí, co vám? :)

imagebam.com

Justin Bieber Parfume

20. května 2011 v 11:44 | Annie*
Justin bude mít vlastní parfém s názvem Someday!!! Na internetu jsem našla fotky, vypadá to vážně krásně! Dokonalý obal, dokonalá lahvička, jsem si jistá, že to bude dokonale vonět. Prostě nejdokonalejší parfém, který jsem kdy viděla. To musím mít! :D Snad to vyjde brzo i u nás. Nemůžu se dočkat!

Našla jsem i nějaké informace k tomuto parfému:
Jak už jsem napsala, parfém se jmenuje Someday (Někdy/Jednou). Směs vytvořila Honorine Blanc z Firmenich. Vůně je popsaná jako ,,ovocný labužník". Justin řekl: ,,Pojďme být reální, pro kluka je velmi důležité, jak holka voní! Se svými fanoušky mám opravdu silné pouto, takže vytvořením parfému, který se mně osobně líbí, je další cesta, jak je můžu přiblížit k mému světu."
Výtěžky půjdou charitě Pencils of Promise, se kterou Justin už dlouho spolupracuje. ,,Nejenom že mám možnost vytvořit parfém pro mé fanoušky, ale také mám možnost pomoci charitě, což je pro mě velkou prioritou. Lidé z Give Back Brands ví, co reprezentuji a na čem mi záleží."
Také se zmínil o spolupráci s Honorine Blanc. ,,Nechali mě vést celý ten projekt, protože znám své fanoušky lépe než ostatní - od pracování s týmem na vývoji parfému po pomáhání s designem lahvičky a obalu."
Parfém vyjde v červnu (pravděpodobně ale jen v USA) a bude stát $35, $45 nebo $55 (v korunách je to cca 630, 810 nebo 990 Kč, cena je podle velikosti lahvičky).

Holky, začněte si šetřit. ;)

imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama